Dünyaca Ünlü İsimler &NOW Business&Tech Week İçin Geliyor

, , , Permalink

&NOW, içinde İnsan Kaynakları Zirvesi, Pazarlama Zirvesi, Future of Work Zirvesi, Dijital Liderlik Zirvesi, Be Digital Deneyim Alanı, Rock&Tech Müzik Festivali gibi organizasyonlar düzenleyerek geçmişte kazanılan deneyimleri bugünün diliyle aktarıyor, tecrübeyi dinamizmle buluşturuyor.

4. Sanayi Devrimi, merkezindeki teknoloji ruhuyla iş dünyasını, yönetim şekillerini ve insanı, hızla değişmeye ve dönüşmeye zorluyor.

Bugün okula başlayan çocukların yarısı hiç bilinmeyen mesleklerde çalışacak. Onbeş yıl içinde var olan mesleklerin yarısına yakın oranında çalışanların yerini robotlar ve yapay zeka alacak.

Kurumların liderlik, öğrenme ve yönetim süreçleri şimdiden değişiyor ve daha da değişecek. Müşterilerin markalarla iletişimi, ürünlerin ve hizmetlerin pazarlama şekli henüz aklımıza bile gelmeyecek yöntemlerle yenilenecek.

Tüm profesyonellerin bu kaçınılmaz dönüşüme hızla adapte olabilmesi, geleceğin dünyasında şimdiden yerini alabilmesi ve geleceğe daha yakından bakabilmesi için yirmibeş yıllık deneyimile &NOW karşımızda.

Tüm bakış açılarını değiştirecek ve insanları yepyeni bakış açılarına yönlendirecek, yeni nesil bir teknoloji ve iş haftası.

Geleceği öngörme ve ona yön verme tutkusunu paylaşan vizyoner zihinlerin ürünü.

Merkezinde teknoloji olan, Pazarlama, Yönetim, İnsan Kaynakları kavramlarının iç içe geçtiği yeni dünyanın lider isimlerinin bir araya geldiği ve geleceğin liderlerine yeni yetenekler kazandırmak için çalıştığı özgün bir platform.

Teknolojiyi değiştiren insanla, teknolojinin değiştirdiği insanı aynı ortamda bir araya getirmeyi başarıyor. Sahip olduğu teknolojik ruh ve uzmanı olduğu yönetim tecrübesiyle, katılımcılarının teknoloji ve yönetim kapasitesini artırıyor.

&NOW’a nasıl bir katılım bekleniyor?

&NOW’a 10.000’e yakın katılımcının, 1000’e yakın şirketin katılması bekleniyor. &NOW’da 250’ye yakın oturum yapılacak, 300’e yakın konuşmacı bilgi aktaracak.

Daha fazla bilgi almak ve zirveye katılmak için; www.andnowweek.com

Henüz yorum yazılmamış

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir