Müzikte Haftaya Bakış (33. Hafta 2016)

, , Permalink

Justin Bieber hayranlarına kızıp Instagram ve Snapchat hesaplarını kapattı

elena Gomez’le ayrıldıktan sonra Justin Bieber’ı başka kadınlarla görmekten hoşlanmayan hayranları, şarkıcının Sofia Richie ile fotoğraflarına nefret içerikli yorumlar yapmaya başlayınca Bieber çareyi Instagram ve Snapchat hesaplarını kapatmakta buldu. Bazılarına göre ise Selena Gomez’in Bieber’ın fotoğraflarına yaptığı yorum da bu kararda etkili oldu.

Elton John Antalya Konserini İptal Etmedi: “Büyük Bir Zevkle Türkiye’ye Geleceğim”

Antalya’da 9 Eylül Cuma günü konser verecek olan Elton John, EXPO 2016 Antalya Ajansı’na gönderdiği mektupta, Türkiye’de yaşananların demokrasi ve özgürlük ortamını bozmaya yönelik olduğunu vurguladı ve “Türkiye’deki EXPO 2016 Antalya konserimi büyük bir zevkle gerçekleştireceğim” dedi.
Bon Jovi’den Yeni Albüm Ekim’de Geliyor

ABD’li efsanevi grup Bon Jovi’nin 21 Ekim’de yayınlanacak yeni albümünün kutlamalarına albüme adını veren ‘This House is Not for Sale’ ile başlıyor.

Tarkan, Harbiye’deki Konserlerinin Gelirlerini ‘Demokrasi Şehitleri’ne Bağışlayacak

Megastar Tarkan, 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde hayatını kaybedenler için Harbiye’de konser verecek. Ünlü sanatçı konserin gelirini de ‘demokrasi şehitleri’ne bağışlayacak.

Türkiye’nin Demokrasi Mücadelesine Bir Destek de Lara Fabian’dan

24 Ağustos’ta Antalya’da konser verecek olan Lara Fabian, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ruhu yaralı bu güzel ulusa küçük bir katkı” ifadelerini kullandı.

larafabian

Metallica 8 yıl aradan sonra albüm çıkarıyor

Metallica, 80 dakikalık “Hardwired … To Self-Destruct” adlı albümlerinin, 18 Kasım’da piyasaya çıkacağını açıkladı.
Albümden “Hardwired” şarkısının videosu yayınlanırken, Metallica, 11. stüdyo çalışmaları olan albüm için “yolculuğumuzun bir sonraki aşaması” ifadesini kullandı.
Grup son albümü Death Magnetic’i 2008 yılında çıkarmış, 2011 yılında ise Amerika’lı şarkıcı Lou Reed ile “Lulu” isimli ortaklaşa bir albüm çıkarmışlardı.

Antalya’da Enrique Iglesias rüzgarı

İlk kez Antalya’da Expo 2016’da sahneye çıkan Enrique Iglesias, İngilizce ‘İyi akşamlar Türkiye’ diyerek hayranlarını selamladı. Haki yeşil şapka, kırmızı tişört ve siyah pantolonla sahneye çıkan Iglesias, elleriyle kalp yaparak hayranlarına olan sevgisini de ifade etti.

Ölümden 39 yıl sonra hala zirvede 

Elvis Presley, bazı kaynaklara göre son 10 yılın dijital ortamda en çok dinlenen sanatçısı… Kral’ın hayranları ölümünün 39’uncu yıldönümünde yine törenlerle onu andı.

Elvis Presley 16 Ağustos 1977’de Graceland’deki evinde hayatını kaybetti. Evi, ölümünden sonra halka açıldı. Bu tarihi yapı, her yıl yaklaşık yarım milyonu bulan ziyaretçi sayısıyla Amerika’da Beyaz Saray’dan sonra en çok ziyaret edilen yer olma özelliğini taşıyor.

 

Henüz yorum yazılmamış

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir