Shaquille O’Neal Radyosu Shaq Fu Radio’yu Dinlediniz Mi?

Artık efsane Shaquille O’Neal büyük bir hayalini gerçekleştirmiş durumda ve çok güzel bir internet radyosu var! Geleneksel medya içinde son dönem içerisinde zor zamanlar yaşayan radyo, dijital dünyanın desteğini alarak yoluna devam etmeye çalışıyor. Dijital dünya içerisinde henüz gerekli olanları yapamayıp hak ettiği çıkışı gerçekleştirememiş olsa da bizim karşımıza farklı içerikleri çıkarmayı da başarıyor.

Kişisel içeriklerin ön planda olduğu günümüz dünyasında artık çok büyük bütçeler harcamadan radyo dünyasına adım atmak mümkün ve eğer kişisel açıdan bir marka olarak hayatınızı sürdürüyorsanız sizin bir radyo açmanız ve radyonuzu dünya çapında dinlenir hale getirebilmeniz çok zor değil. Zaman zaman internet üzerinden yayın yapan ilginç ve ilginç olduğu kadar gerçekten kendini dinleten içeriklerden oluşan internet radyolarından bahsediyorum.

Mutlaka dinlemeniz gereken internet radyoları

Onlardan biride Shaquille O’Neal ve onun kendi ismini verdiği internet radyosu. Shaquille O’Neal basketbol dünyası için önemli bir değer. Kariyerinde 4 NBA / 1 Olimpiyat / 1 Dünya Şampiyonluğu, 3 NBA Final MVP’si, 15 All Star başarısı, onlarca rekoru ve sayısız ödülleri olan bir yıldızdan bahsediyorum… Spor dışında show dünyasında bir çok proje içerisinde yer aldı. 1993 yılında müzik kariyeri başlayan O’neal rap tarzı müzikle uğraşıyor. 5 stüdyo albümü ve 1 derleme albümü var. 1993 yılında çıkardığı Shaq Diesel ilk albümüdür. 1995 yılında Michael Jackson’ın çıkardığı HIStory albümünde “2 Bad” şarksının bir kısmını seslendirmiştir. Müzik ile iç içe olan yıldız Shaquille O’Neal’in yeni projesi ve benim geç keşfim Shaq Fu Radio ile karşımızda.

Shaq Fu Radio ‘yu uzun zamandır takip ediyorum. Bir yayın yönetmeni, müzik direktörü, marka danışmanı ve özel bir içeriği var. Akıllı cihazlar için uygulamaları mevcut. Apple Store ve Google Play ‘den indirebilirsiniz. Web sitesinde blog mevcut ve düzenli yazılar paylaşılıyor. Ayrıca sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yapılıyor. Ne tarz müzik dinleyebilirim diyorsanız eger; Hip-Pop ve  R&B ağırlıklı yayınlar yapıyor. Haziran 2015 yılından bu yana yayın yapan radyo gerçekten hip-pop severlerin mutlaka takip etmesi gereken bir radyo.

Müzik hayatımda çok önemli bir rol oynadı Çocukken, NBA’de oynarken ve şimdi…  – Shaquille O’Neal

Shaquille O’Neal diyor ki; “Shaq Fu Radio’yu dinlerseniz, sizi geçmişe götürecek şarkılar ve bazı yakın arkadaşlarımdan şarkılar duyacaksınız. Ayrıca sanatçıların ve DJ’lerin yapabileceklerini göstermek için bir yere sahip olmalarını sağlayacak bir platform yaratmak istedim. ” Güzel bir radyo iyi dinlemeler.

 

Henüz yorum yazılmamış

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir