Deezer Artık Apple CarPlay’de

Müzik servisi Deezer artık Apple CarPlay’de kullanılabiliyor. Fransız şirketin Premium ve elit aboneleri artık arabalarında eğer CarPlay varsa Deezer uygulamasını kullanabilecekler. CarPlay entegrasyonu sayesinde çevrimdışı müzik dinleme, seçeneklere göre hedefli müzik seçimi için yayın akışı modu ve Deezer özel seçim karışık şarkı dinleme özellikleri kullanılabilecek.
Apple CarPlay bugün önde gelen otomobil üreticilerinin araçta iPhone kullanmanın daha akıllı, güvenli ve eğlenceli yolu olan CarPlay‘i araçlarında kullanmaya başladıklarını duyurmuştu. En önemli özelliği ise Spotify ve iHeartRadio gibi belirli üçüncü taraf uygulamaları da desteklediği için, aracınızı sürerken favori radyo kanallarınızı veya spor yayınlarınızı da dinleyebiliyorsunuz. Artık Deezer’da bu sitem içerinde yer alacak.
CarPlay, duyurulduğu günden bugüne kadar yavaş yavaş etkinliğini arttırmaya başladı. Pioneer’de bu akıma katılarak CarPlay’i kullanabileceğimiz bir monitor geliştirmişti. Böylece eski arabalarda da CarPlay’i kullanabiliyoruz.

Apple CarPlay Hakkında Daha Fazlası

CarPlay sayesinde Deezer üzerinde Premium ve Elit aboneler daha fazla esneklik avantajıyla artık yolda ilerlerken sevdikleri şarkıları dinleyebilecekler.

Deezer içerik ve ürün müdürü

Alexander Holland

Sadece geçen ay Deezer BMW ile partnerlik yaparak ConnectedDrive sistemi üzerinde yer almıştı.

Henüz yorum yazılmamış

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir