TRT Arşiv Sitesi Yayına Başlıyor

, , Permalink

Trt Arşiv projesi ilk duyduğumdan beri beni çok heyecanlandırdı. Uzun süre bekledik ama sonunda sona geldik. Sosyal medya üzerinden ufak tanıtım videolarını izledikçe geçmişe gittikçe çok eğleneceğimizi düşünmüştüm. Sanırım yanılmayacağım ama sadece eğlenmek yok tabi bazen hüzünleneceğiz bazen sevineceğiz ve sevdiklerimizi hatırlayıp o yıllara gideceğiz. TRT Arşiv 31 Mart 2017 tarihinde açılıyor. Çok kısa sürede Türkiye’nin en çok takip ettiklerinden biri olacak bundan eminim. http://trtarsiv.com/ adresini mutlaka favorilerinize alın derim.

TRT Arşiv sitesi ile toplumun hafızasını halkımızla buluşturuyor. Üye olmadan hiç bir ücret ödemeden TRT’nin arşivindeki görüntüler sadece bir tık uzağınızda olacak. Dilerseniz yıllara göre seçim yapabileceksiniz. Doğduğum yıla gitmek güzel olacak:) Ayrıca kişilere göre de arama yapabileceğiz. Yaşadığınız şehrin yıllar önceki resimlerini merak ediyorsanız bu site tam size göre!

Bazen unutulup giden bir teknolojiyi yeniden hatırlayacağız bazende vay be geçmişte neler yaşanmış diyeceksiniz. Şaşırmak bu sitede doğal ve tabi hüzünlenmekte.

Bu site ile nereden nereye gelmişiz diyeceksiniz bundan da eminim.

Unutulanlar gün ışığına çıkıyor! Henüz yayında olmamasına rağmen sosyal medya hesapları şimdiden oldukça ilgi görmüş durumda. Açılınca bakalım ilgi nasıl olacak merakla bekliyorum.

Bu projede emeği geçen herkese çok teşekkürler!

Sosyal Medya üzerinden takip etmek için;

Instagram

Twitter

Facebook

Youtube

Henüz yorum yazılmamış

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir